Türkiye Gaziler Birliği Dergisi – Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi – Gazi TV
Smiley face


GAZİLER GÜÇ BİRLİĞİ 

SPOR, SOSYAL HİZMETLER, EĞİTİM ve KÜLTÜR MERKEZİ

Türkiye Cumhuriyeti devleti ve milletinin bölünmez birliği ve bütünlüğü için göğsünü düşmana siper eden kahraman şehitlerimize ve gazilerimize hepimiz minnet borçluyuz.

Türkiye Gaziler Birliği Dergisi Kıbrıs ve Terörle Mücadele gazileri ve duyarlı ve vatansever birer yurttaş olarak, Türkiye genelinde bulunan şehit ailelerimiz, gazilerimiz ve şehit gazi dernek ve vakıflarımızın sesi olabilmek, sorun ve sıkıntılarını gündeme getirebilmek, kamuoyu ile paylaşmak amacıyla kurulan dergimiz ve Gazi TV televizyonumuzla şehit gazi camiasında iş birliği ve güç birliği ile sosyal dayanışmayı sağlıyoruz. Sorun sıkıntı ve talepleri yurt genelinde basılı ve görsel medyada dile getirip; kamuoyuna, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına iletiyoruz.
Dergimizi ve diğer kitle iletişim yayınlarımızı basılı ve görsel olarak şehit ailelerimize, gazilerimize kurum ve kuruluşlara ücretsiz olarak gönderiyoruz. Türkiye Gaziler Birliği Dergisi tamamen sponsor destekleri ile yayınlanmakta ve bedelsiz olarak dağıtılmaktadır.

 

Bünyemizde bulunan Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi ile Şehit aileleri ve gazilerimize sosyal ekonomik ve hukuki hakları konusunda destek sağlıyor, iş bulma vb. konularda yardımcı oluyor, şehit aileleri ve gazilerimizi hac ve umre’ye gönderme konusunda çalışmalar yapıyor, ihtiyaç halinde sponsor sağlıyor, şehit aileleri ve gazilerimize yurt içi çanakkale vb yerlere moral gezileri, toplu seyahatler ve etkinlikler için belediyelerle iş birliği yaparak organizasyon yapıyoruz.

Bünyemizde bulunan Mehmetçik Eğitim ve Kütür Merkezi olarak, Şehit ve gazi çocuklarının eğitimine destek olmak amacıyla kurduğumuz Mehmetçik interaktif Dershanesi olarak Milli eğitim müfredatına uygun olarak, Şehit Gazi çocuklarımızın eğitimine ücretsiz olarak destek sağlıyor ve eğitim – öğretim hayatına burs ve yurt konularında aracı olarak yardımcı oluyoruz.

Bünyemizde bulunan yayın organlarımız haricindede Ulusal bazda yayın yapan TV – Kanallarında, Radyolarda yine şehit ailelerimiz ve Gazilerimiz ile ilgili tv ve radyo proğramları yapıyoruz.

Kuruluşumuz yardım kuruluşu olmayıp, aksine dernek ve vakıflarımıza, Şehit Gazi camiasına hizmet eden ve sadece yayıncılık, ve promosyon gelirleri ile sosyal hizmetlerine devam eden özel bir kuruluştur. Çalışmalarımızı kurumsal logo ve amblemimizi taşıyan yayın ve promosyon gelirleri ve sponsor destekleri ile sürdürmekte olup, herhangi bir devlet yardımı, hibe veya başka bir işletme geliri olmadan gönüllü destekçilerimiz, vatansever mesai arkadaşlarımız, kahraman gazilerimiz ve şehit yakınlarımız ile sürdürmekteyiz.

AHMET YALÇIN –  GAZİ KIDEMLİ PİYADE BAŞÇAVUŞ ( Y. Kur. Bşk. )

 

MEHMETÇİK LTD.ŞTİ. Gn. Mrk.  Çağrı Merkezi Tel / Fax: 0312 911 10 17

İdare Adreslerimiz: 

İdari Adresimiz :  Karadeniz Cd. No: 29 Mamak – Ankara

İletişim Merkezi : Mamak Cd. No:19 D.1 Mamak / Ankara

Gazi TV Stüdyo : Beşikkaya Mah Orhan Kemal Cad. 1947. sok No: 4,  Altındağ/Ankara

İstanbul Gazi TV Stüdyo  :  Mecidiyeköy Mahallesi, Büyükdere Cd. No:54, 34394 Şişli/İstanbul