Türkiye Gaziler Birliği Dergisi – Gaziler Sosyal Hizmetler Merkezi – Gazi TV
Smiley face

Valbuena: Fenerbahçe’nin yeri Avrupa

Fenerbahçe’nin Fransız yıldızı Valbuena, şampiyon olmak istediklerini söyledi. FB TV’ye konuşan Valbuena, Fenerbahçe’yi seçmesinde taraftarların büyük rolü olduğunu belirtti. Fransız futbolcu, “En etkileyici maç Galatasaray derbisiydi. O ateşi hissettim. Gerçekten inanılmazdı. Deplasmanda oynasak bile inanılmaz bir ortam vardı. Evimizdeki Trabzonspor maçında da ambiyans harikaydı.” şeklinde konuştu. AA “VARDAR’A ELENİNCE ÇOK ÜZÜLDÜK” Valbuena, elendikleri Vardar maçına […]

Valbuena: Fenerbahçe’nin yeri Avrupa
07 Aralık 2017 - 13:25 'de eklendi.

Fenerbahçe’nin Fransız yıldızı Valbuena, şampiyon olmak istediklerini söyledi.

FB TV’ye konuşan Valbuena, Fenerbahçe’yi seçmesinde taraftarların büyük rolü olduğunu belirtti.

Fransız futbolcu, “En etkileyici maç Galatasaray derbisiydi. O ateşi hissettim. Gerçekten inanılmazdı. Deplasmanda oynasak bile inanılmaz bir ortam vardı. Evimizdeki Trabzonspor maçında da ambiyans harikaydı.” şeklinde konuştu.

AA

“VARDAR’A ELENİNCE ÇOK ÜZÜLDÜK”

Valbuena, elendikleri Vardar maçına da değinerek, “Üzücü olan Avrupa’da Vardar’a elenmekti. Gerçekten çok büyük üzüntü yaşadık orada. 2-0 kaybettik deplasmanda. Buraya geldiğimizde hala turu geçebilecek durumdaydık, bu kapasitemiz vardı ama kaybettik. Bana göre Fenerbahçe gibi büyük bir kulüp her zaman Avrupa’da olmalı. Hatta Şampiyonlar Ligi’nde oynamalı. Bunun için şampiyonluk şart.” ifadelerini kullandı.

AA

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER